Tatil Paketleri

Antalya Tatil Paketleri

Antalya tatil paketleri sayesinde Antalya’da tatil ayarlamak sadece konaklamadan ibaret değil. Ulaşım ve transfer de bu paketlere dahil. Böylece ayrı ayrı rezervasyonlar ve hesap kitap yapmanıza gerek kalmayacak.

Antalya Tatil PaketleriAntalya ucuz tatil paketleri otobüs ulaşımı veya uçak ulaşımını içerebilir. Tatil paketlerinin genel mantığı belli bir süre ve üstünde kalacak konuklara gidiş dönüş ulaşımı da sağlamaktır. Uçaklı turlara genelde transfer dahildir. Çocukların konaklaması ücretsiz olsa da ulaşım ücretleri tam olarak ödenir.

Antalya uçaklı otel paketleri size gidiş dönüş uçak ulaşımını da temin ederler. Uçak Antalya Havaalanı’na iniş yapar. Sonra varsa transferle otelinize ulaştırılırsınız, yoksa kendi imkanlarınızla, taksi veya toplu taşıma araçları kullanarak otelinize gidersiniz. Paketi aldığınız tatil sitesi veya tatil şirketiyle transfer konusunu önceden konuşun. Bazen uçaklı paketlerde otele transfer ücretsiz olarak bulunur. Bazen de dilerseniz ayrı bir transfer ücreti ödeyerek otelinize zahmetsizce ulaşabilirsiniz. Ama her halükarda varış zamanınızı ve kaç kişi olduğunuzu belirtmeniz gerekir ki önceden gerekli ayarlamalar yapılabilsin.

Antalya Tatili

Antalya birçok ünlü tatil beldesi olan bir ilimizdir. Antalya Havaalanı’na iniş yaptıktan sonra sayısız Antalya otelleri seçeneklerinden birini seçmelisiniz. Gideceğiniz muhtemel istikametler ise şöyle: 

Alanya: Akdeniz’in Mersin’e yakın bir ilçesidir. Deniziyle ve narenciyesiyle ünlüdür. Gündüz ve gece hayatı renklidir.

Demre: Kaş’ın devamındadır. Bir zamanlar Noel Baba’nın yaşadığı rivayet edilir. Güzel bir plajı vardır.

Kaş: Antalya’nın en büyüleyici ilçelerindendir. Kalkan ve Kekova, Kaş’ın beldeleridir. Kalkan, dünyanın en çekici plajı seçilen Kaputaş Plajı’na ev sahipliği yapar. Burada turkuvaz denizin beyaz köpüklü dalgalarında eğlenebilirsiniz. Sonra Kekova’nın başka tondaki turkuvazında bir tekne turu yapabilirsiniz. Burada eski çağlardan kalma kalıntıları ve 12. yüzyılda depremle batan kenti görebilirsiniz.

Antalya TatiliKonyaaltı: Ünlülerin de uğrak yeri olan bu tatil yerinde aynı adı taşıyan bir plaj bulunur. Plaj, oldukça uzun bir kumsaldan oluşur. 

Manavgat: Manavgat Şelalesi, ırmağı ve doğal parkının yanı sıra Antalya’nın nadir sığ ve kumsal plajlarına sahip olan Side’ye de ev sahipliği yapar. 

Muratpaşa: Türkiye’nin en uzun kumsalına sahip Lara beldesi burada bulunur. 

Serik: Hemen hemen bütün plajları Mavi Bayraklı olan ve uluslararası üne sahip golf sahaları barındıran Belek beldesi Serik’te bulunur. 

Otobüs ulaşımlı Antalya paketleri gidiş dönüş otobüs biletinizi dahil eder. Genelde otelinizin önünde ve yakında inebilirsiniz. Antalya otogardan da Antalya geneline araç bulabilirsiniz ama birçok otobüs şirketinin Antalya’nın bahsettiğimiz beldelerine doğrudan giden otobüs seferleri vardır.

İster Antalya uçaklı paketler isterseniz otobüs ulaşımlı otelleri tercih edin her türlü siz karda olacaksınız. Hem valiz taşımaktan harap olmayacak, hem ayrı rezervasyonlar ve hesaplar yapmayacak hem de bütçenizi sarsmayacaksınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir